ما هم آدمیم، اینا هم آدمند!

یکی از سرگرمی های من عضو شدن توی میلینگ لیست (فارسی اش چی میشه؟) های مختلفه. از همین رو یک صندوقی دارم که بیا و ببین. از شیر مرغ تا جون آدمیزاد توش پیدا میشه. خیلیهاش نخونده می مونه خیلی هاش نه. و فقط با توانایی فوق العاده جستجوی گوگل میشه توش چیزی پیدا کرد. خلاصه، این تصویر اول، ایمیلی بود که امروز صبح برای من رسیده بود ولی توجهم رو جلب نکرده بود. ولی شب که دیدمش گفتم بذار ببینم ماجرا از چه قراره.

 

تئاتر هملت با بازی بندیکت نمی دونم چی چی
تئاتر هملت با بازی بندیکت نمی دونم چی چی

من حدود ده شب این ایمیل رو دیدم. از ده صبح بلیتها برای خرید باز شده بوده. نمایش قراره آگوست تا اکتبر 2015 اجرا بشه! همون اول که تاریخ رو خوندم تو دلم خندیدم که برو بابا! از الان؟ بعد جهت فضولی بیشتر لینک رو باز کردم ببینم قیمتها و صندلیها و اینها چه جوریه. اونجا بود که این واقعیت که “ما آدمیم، اینا هم آدمند”، مثل چکش گومب خورد به سرم. من از اینکه سال دیگه اون موقع کلا در چه حالی هستم خبر ندارم، اینا بلیت تئاترشون رو هم خریدند تموم شد! تصویر چیزی که دیدم رو ببینید:

صف الکترونیک خرید بلیت تموم شده تئاتر!
صف الکترونیک خرید بلیت تموم شده تئاتر!

 

بلیتها که طبق چیزی که توی مربع پایین نوشته تموم شده، با این وجود هزار نفر توی صف الکترونیک! جلوی من هستند نمی دونم برای چی. چون نوشته اگر صفحه رو ببینی جات می پره، من هنوز صفحه رو باز نگه داشتم ببینم تهش چی میشه. الان که دارم این رو می نویسم فقط هشتصد نفر جلوی من باقی مونده.

توی سایتشون نوشته برای هر نمایش صد تا بلیت ده پوندی هم خواهیم فروخت که بهار/تابستون سال دیگه می گیم چه جوری می فروشیم! من که امیدی ندارم ولی اگه گیرم اومد قول میدم برم ببینم جالبیتش به چیه. اگر دوست دارید بیشتر بدونید اینجا فکر کنم اطلاعاتی در مورد نمایش باشه.

خوب الان فقط هفتصد و پنجاه نفر مونده :)))) ببینیم تهش چی در میاد.

4 دیدگاه

    1. آره، معلومه که ایران جز کشورهای خیلی پیشرفته است،ولی این کنسرت کیتارو مهر قراره برگزار بشه، تئاتری که من لینکش رو گذاشتم تابستون سال دیگه!!!

  1. خانوم عارفه این Benedict Cumberbatch یا به قول شما نمیدونم چی چی, هنرپیشه ی بسیار معروفی در سریال از خودش معروفتر shelrock از کانال BBC هست . به همین دلیل هم بلیت ها به این سرعت به فروش رفتن. احیانا تشریف بردین به این تئاترجای ما رو هم خالی کنین. متاسفانه در آلمان هستیم و دستمون به لندن نمیرسه!

    1. بله ندا جان به نظر من هم قضیه بیشتر از بعد هنری طرفدارهای ایشونه، ولی تموم شدن کل بلیطهای موجود مال سه ماهی که قراره تئاتر برگزار بشه، توی همون چند ساعت اول خیلیی فراتر از انتظار من بود. واقعا وقتی لینک رو باز کردم منتظر بودم یه چیزی موجود باشه.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.